Praksa u Poljskoj: Naši učenici uspješni u projektu

Završena je selekcija učenika prvog poziva za praksu u zemljama EU koje učestvuju u projektu IntervetWB.Pristiglo je 17 potpunih prijava i izabrano je 11 učenika iz Bosne i Hercegovine.

Želimo istaći da su se učenice i učenici zaista potrudili i pripremili dobra video predstavljanja i tako njih 11 sebi omogućilo praksu u Wroclaw-u, Poljska.

Većina učenica i učenika je pokazala napredan nivo poznavanja engleskog jezika te korisitimo priliku da čestitamo i našim profesorima.

Naši učenici trećeg razreda tehničari računarstva Omerdić Asmir, Ajna Ičić i Mirza Haurdić uz podršku svog razrednika Karabegović Irfana i Džanić Abaza su se uspjeli kvalificirati na ovom vaznom projektu i odlaze uskoro na praktičnu obuku iz svoje struke u Poljsku.Sretno.

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *